Naše referencie

SPP – distribúcia, a. s.

SPP – distribúcia, a. s., je významná slovenská spoločnosť zameraná na distribúciu zemného plynu. Pôsobí v oblasti energetiky a zabezpečuje spoľahlivé a bezpečné dodávky plynu pre domácnosti, priemysel a verejný sektor na celom území Slovenska. Pre túto spoločnosť sme mali tú česť vyrobiť špeciálne etikety pre počítadla na plynomery, určené pre ich servisné stredisko. Naša spolupráca s SPP – distribúcia, a. s., bola zameraná na zabezpečenie presných a kvalitných etikiet, ktoré sú nevyhnutné pre efektívne a spoľahlivé fungovanie ich plynárenských zariadení. Sme hrdí, že sme mohli prispieť k podpore jednej z kľúčových energetických infraštruktúr na Slovensku.

Elster s. r. o.

Elster s. r. o. je renomovaná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a dodávku komponentov pre plynomery a ďalšie meracie zariadenia. V rámci našej spolupráce sme pre Elster s. r. o. vyrábali a dodávali širokú škálu produktov, vrátane číselníkov na plynomery, papierových aj fóliových samolepiacich etikiet, výstražných etikiet a plombovacích etikiet. Naša spolupráca s Elster s. r. o. bola zameraná na dodanie vysokokvalitných výrobkov, ktoré spĺňajú ich náročné technické a bezpečnostné požiadavky. Sme hrdí, že môžeme byť súčasťou ich úspechu a prispievať k spoľahlivosti a bezpečnosti ich produktov.

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o., je popredná spoločnosť v oblasti filtrácie a riešení pre čisté ovzdušie. Pre túto spoločnosť sme predovšetkým dodávali fóliové samolepiace etikety ktoré sú nevyhnutné pre ich výrobné procesy a logistiku. Potreba zákazníka zahŕňala veľkoobjemné dodávky týchto etikiet ktoré sme vždy spoľahlivo a na čas dodali. Naša spolupráca s Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o., bola založená na poskytovaní vysokokvalitných produktov, ktoré spĺňajú ich prísne požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť. Je pre nás potešením podporovať ich snahu o zlepšovanie kvality ovzdušia a prispievať k úspechu takej významnej spoločnosti v oblasti filtrácie.

INJECTA, a. s.

INJECTA, a. s., je popredná spoločnosť v oblasti zdravotníckych pomôcok. Tento špecifický produkt určený na odoberanie ihiel pri výrobe lanciet bol navrhnutý tak, aby splňoval najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti, čo je nevyhnutné v oblasti zdravotníckej výroby. Naše riešenia umožnili INJECTA, a. s. optimalizovať výrobný proces a zvýšiť efektivitu a bezpečnosť pri manipulácii s ihlami. Dodané produkty boli testované a overené, aby zabezpečili bezproblémovú integráciu do výrobných liniek, čím sme prispeli k zvýšeniu kvality a spoľahlivosti koncových produktov. Sme radi, že môžeme podporovať INJECTA, a. s., a prispievať k ich úspechu v oblasti zdravotníckych technológií.

MURAT s.r.o.

Naša spoločnosť mala česť spolupracovať s firmou MURAT s.r.o., pre ktorú sme dodali špeciálny produkt na označenie káblov. Táto spolupráca bola zameraná na zlepšenie efektivity a presnosti pri označovaní káblov, čo následne uľahčilo ich distribúciu a správu v rámci ich projektov. Dodali sme kvalitné a spoľahlivé riešenia, ktoré splnili všetky technické požiadavky firmy MURAT s.r.o. Naše výrobky preukázali vysokú odolnosť a trvanlivosť, čo je kľúčové v náročných podmienkach, v ktorých firma MURAT s.r.o. pracuje. Výsledkom našej spolupráce bolo výrazné zlepšenie sledovateľnosti káblov a zníženie chybovosti pri ich inštalácii a údržbe. Veríme, že naše riešenia prispeli k celkovému zvýšeniu produktivity a efektivity pracovných procesov firmy MURAT s.r.o. Sme hrdí na to, že sme mohli byť súčasťou ich úspechu a tešíme sa na ďalšie príležitosti na spoluprácu.

EUROPALT, spol. s r.o.

Pre firmu EUROPALT, spol. s r.o. sme napríklad dodávali špeciálne etikety vo farbe hliníka, ktoré boli navrhnuté pre použitie vo výrobe na brzdové a tlakové valce. Tieto etikety boli navrhnuté a vyrobené tak, aby odolávali náročným podmienkam výroby a používania, pričom poskytovali jasnú a trvalú identifikáciu. Naše etikety prispeli k zlepšeniu kvality a spoľahlivosti výrobkov EUROPALT, čo umožnilo lepšiu sledovateľnosť a efektivitu vo výrobnom procese. Naše riešenia boli prispôsobené presným potrebám firmy, čo zabezpečilo ich spokojnosť a úspešnú integráciu do výroby. Sme hrdí, že naše etikety pomohli k úspechu EUROPALT a tešíme sa na ďalšie príležitosti spolupráce.

FERONA Slovakia, a.s.

Pre firmu FERONA Slovakia, a.s. sme dodávali napríklad aj visačky používané na hutnícky materiál. Slúžia pre správnu identifikáciu, označenie a sledovanie výrobkov. Naše visačky boli navrhnuté tak, aby boli odolné voči náročným podmienkam v skladoch a pri manipulácii, čím zabezpečili trvalú a čitateľnú identifikáciu. Tieto visačky umožnili firme FERONA Slovakia lepšie riadiť svoje zásoby a zlepšiť efektivitu ich logistických procesov. Naše riešenia boli prispôsobené špecifickým potrebám firmy, čo zabezpečilo ich spokojnosť a úspešnú implementáciu do ich systémov. Sme hrdí, že sme mohli prispieť k úspechu FERONA Slovakia a tešíme sa na ďalšie spoločné projekty.

PPA INŽINIERING, s.r.o.

Pre firmu PPA INŽINIERING, s.r.o. sme vyvinuli riešenie na označovanie káblov, ktoré boli vyrobené z nerezu a hliníka kvôli ich interným procesom. Naše riešenia boli navrhnuté tak, aby boli odolné a spoľahlivé, čo je v súlade s vysokými štandardmi kvality firmy PPA INŽINIERING. Dodali sme produkty, ktoré umožnili presné a trvalé označenie káblov, čo prispelo k zlepšeniu efektivity a spoľahlivosti ich projektov. Naše produkty splnili všetky technické požiadavky a normy, čo zabezpečilo ich bezproblémovú integráciu do ich systémov. Sme radi, že sme mohli prispieť k úspechu PPA INŽINIERING a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

STACHEMA Bratislava a.s.

Spolupráca s firmou STACHEMA Bratislava a.s., pre ktorú sme dodávali aj viacfarebné samolepiace etikety, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou identifikácie obalov stavebnej chémie. Naše etikety boli navrhnuté tak, aby boli odolné. Čo je pre obaly stavebnej chémie kľúčové. Tieto etikety umožnili STACHEME Bratislava lepšie sledovať a identifikovať svoje produkty, čo prispelo k zvýšeniu efektivity ich skladových a distribučných procesov. Naše etikety spĺňali všetky požiadavky na kvalitu a bezpečnosť, čím sme pomohli zlepšiť celkový výkon a spoľahlivosť ich produktov. Sme hrdí na úspešnú spoluprácu a tešíme sa na ďalšie spoločné projekty.

OPERATÍVA plus spol. s r.o.

S potešením potvrdzujeme, že naša spoločnosť mala tú česť dodávať visačky s potlačou pre spoločnosť OPERATÍVA plus spol. s r.o. Počas našej spolupráce sme poskytli širokú škálu visačiek, ktoré boli špeciálne navrhnuté tak, aby zodpovedali estetickým a funkčným požiadavkám oblečenia, ktoré OPERATÍVA plus spol. s r.o. ponúka svojim zákazníkom. Naše visačky s potlačou boli vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a vyznačovali sa vynikajúcou odolnosťou voči opotrebeniu, čo zaručuje ich dlhú životnosť aj pri častom používaní. Tlač sme realizovali s použitím najmodernejších technológií, čo zabezpečilo ostrý a trvalý obraz, ktorý efektívne komunikuje značku a hodnoty spoločnosti OPERATÍVA plus spol. s r.o. Sme hrdí na to, že sme mohli prispieť k úspechu spoločnosti OPERATÍVA plus spol. s r.o. a tešíme sa na ďalšie príležitosti pre spoluprácu v budúcnosti.

Honeywell Measurex

Naša spoločnosť už dlhé roky spolupracuje s firmou Honeywell Measurex, pre ktorú dodávame špeciálny komponent nazývaný číselník, nevyhnutný pre výrobu plynomerov. Naše etikety-číselníky sú navrhnuté a vyrobené tak aby vydržali celé roky bez zmeny. Podstúpili a prešli náročným testovaním ktoré zákazník vyžadoval. Farba, text, čiarové a iné kódy sú jasné a viditeľné aj po dlhých rokoch na slnku, keďže veľa plynomerov sa nachádza v exteriéri. Čo je kľúčové pre vysoké štandardy kvality, ktoré Honeywell Measurex dodržiava. Dlhodobá spolupráca s firmou Honeywell Measurex nám umožnila hlbšie porozumieť ich potrebám a očakávaniam, čo nám pomohlo neustále zlepšovať naše produkty a služby, čím sme pomohli zlepšiť kvalitu a spoľahlivosť koncových produktov. Sme hrdí na naše dlhodobé partnerstvo s firmou Honeywell Measurex a tešíme sa na pokračovanie tejto úspešnej spolupráce aj v budúcnosti.

SPC International s.r.o.

Spolupracovať s firmou SPC International s.r.o., pre ktorú vyrábame a dodávame farebné etikety používané pri servise bankomatov. Tieto etikety boli navrhnuté tak, aby spĺňali všetky požiadavky na kvalitu, odolnosť a vizuálnu čitateľnosť, ktoré sú nevyhnutné v náročných podmienkach servisu bankomatov. Naše farebné etikety pomohli SPC International s.r.o. zefektívniť procesy údržby a servisu bankomatov tým, že zabezpečili jasnú identifikáciu komponentov a servisných zásahov. Vďaka vysokokvalitnej potlači a odolným materiálom boli etikety schopné odolať náročným vonkajším podmienkam a častému používaniu. Sme radi, že naše produkty prispeli k zvýšeniu efektivity a spoľahlivosti servisu bankomatov spoločnosti SPC International s.r.o. Tešíme sa na ďalšie príležitosti na spoluprácu.

Naše produkty a služby

Etikety

Ponúkame širokú paletu etikiet pre rôzne použitia . . .

RFiD

RFID etikety, označovanie paliet a identifikačné etikety . . .

Funkčné prvky

Obojstranné pásky, vodivé a tieniace pásky . . .

Termotransferové pásky

Termotransferové pásky ako sú živicové pásky, voskové pásky . . .

Tlačiarne a príslušenstvo

Rôzne typy tlačiarní na etikety a karty, čítačky kódov, dávkovače . . .

Servis

Zabezpečujeme odborný záručný a pozáručný servis . . .

Máte otázky? Radi ich zodpovieme