Tlačiarne a príslušenstvo

Tlačiarne:

U nás nájdete rôzne typy tlačiarní pre výrobu, logistiku, obchod aj kancelárie. Výber vhodnej tlačiarne sa podľa typu tlače a výkonu prispôsobuje individuálnej potrebe zákazníka. Široká škála tlačiarní dostupných na trhu umožňuje vybrať správne zariadenie pre konkrétnu aplikáciu.
K tlačiarňam ponúkame aj jedinečný/špecializovaný software na tvorbu a tlač etikiet.

Termotransferové tlačiarne:

Termotransferová tlačiareň sa používa na tlačenie textu, obrázkov, čiarových kódov a iných grafických prvkov na rôzne materiály, ako sú etikety, štítky a ďalšie identifikačné značky. Podľa potreby môže byť vybavená integrovaným strihacím nástrojom, dávkovačom etikiet a iným príslušenstvom.

Pri termotransferovej tlači sa teplo používa na prenos farby z termotransferovej pásky na potláčaný materiál.
Termotransferové tlačiarne sú vhodné pre tlač krátkodobých aj dlhodobých označení, ponúkajú vysokú kvalitu tlače a odolnosť voči vonkajším vplyvom ako voda, oleje a odrenie. Tieto tlačiarne sú široko používané v priemysle, logistike, zdravotníctve, maloobchode a výrobe na označovanie a identifikáciu rôznych produktov a zariadení. Ich flexibilita a vysoká produktivita ich robia obľúbenou vo viacerých odvetviach.

Výhody termotransferovej tlače:

  • nízke prevádzkové náklady
  • možnosť tlače mnohých typov etikiet a označení
  • tlač čiarových kódov a 2D kódov
  • rozlíšenie tlače: 200 dpi, 300 dpi a 600 dpi
  • rôzna šírka tlače podľa individuálnej potreby
  • jednoduché použitie
  • aplikácia v oblasti výroby, logistiky, kancelárie a administratívy …
  • citizen, toshiba, quicklabel, zebra, TSC

Farebné tlačiarne etikiet:

Sú určené na tlač farebných obrázkov, log, textov a iných grafických prvkov na samolepiace etikety. Tlačia atramentovou alebo laserovou technológiou, ktorá umožňuje tlač etikiet a značiek vo vysokom rozlíšení. Tieto tlačiarne sú navrhnuté pre potreby výroby etikiet v rôznych odvetviach, ako je potravinárstvo, kozmetika, farmaceutický priemysel, logistika a mnohé ďalšie. Sú schopné pracovať s rôznymi materiálmi etikiet, vrátane papiera, polyetylénu, polyesteru a iných samolepiacich materiálov. Farebné tlačiarne etikiet sú nevyhnutné pre podniky a prevádzky, ktoré potrebujú tlačiť vlastné etikety s farebnou grafikou a textom na označenie produktov, balení alebo iných zásob. Ich použitie pomáha zlepšiť prezentáciu produktov, zvýšiť ich atraktivitu a rozpoznateľnosť a umožňuje rýchlu a efektívnu identifikáciu a sledovanie výrobkov.

Tlačiarne kariet:

Tlačiareň kariet je špeciálne zariadenie určené na tlač plastových kariet, ako sú identifikačné karty, členské karty, preukazy zamestnancov a mnohé ďalšie. Tieto tlačiarne umožňujú vytvárať profesionálne a individuálne navrhnuté karty s textom, obrázkami, čiarovými kódmi, fotografiou a inými identifikačnými údajmi. Základné vlastnosti tlačiarní kariet zahŕňajú vysokú rozlíšenie tlače pre jasnú a ostrú grafiku a možnosť personalizácie každej karty s jedinečnými údajmi. Tlačiarne kariet sú nevyhnutné pre podniky, inštitúcie a organizácie, ktoré potrebujú tlačiť vlastné identifikačné karty pre zamestnancov, členov, zákazníkov alebo účastníkov udalostí. Ich použitie umožňuje vytvárať profesionálne karty s vysokou úrovňou bezpečnosti a osobného prepojenia. Ponúkajú možnosť kódovania kariet kontaktných, bezkontaktných ako aj magnetických prúžkov.

Príslušenstvo:

Príslušenstvo k tlačiarňam môže zahŕňať rôzne doplnky a zariadenia, ktoré rozširujú ich funkčnosť a umožňujú efektívnejšie použitie.
Toto príslušenstvo k tlačiarňam pomáha zvýšiť efektivitu, presnosť a spoľahlivosť procesov tlače a aplikácie etikiet. Pri výbere príslušenstva je dôležité zohľadniť konkrétne potreby a požiadavky používateľa a zvoliť kvalitné a kompatibilné zariadenia, ktoré budú vyhovovať ich aplikácii.

Čítačky kódov:

Čítačka kódov je zariadenie, ktoré slúži na automatické načítanie a dekódovanie rôznych typov kódov, ako sú 1D čiarové kódy a 2D kódy (napríklad QR kód, datamatrix a iné). Tieto zariadenia sú dôležité v mnohých odvetviach, vrátane maloobchodu, logistiky, priemyslu, zdravotníctva a mnohých ďalších, kde je potrebné efektívne identifikovať a sledovať produkty, súčiastky alebo zásielky. Čítačky kódov môžu byť rôznych typov a konfigurácií, vrátane prenosných ručných zariadení, stolových čítačiek a integrovaných čítačiek do automatizovaných systémov.

Niektoré čítačky sú schopné dekódovať viacero typov kódov, zatiaľ čo iné sú špecializované na konkrétne druhy. Vlastnosti, ktoré by mali mať kvalitné čítačky kódov, zahŕňajú rýchlosť načítania, spoľahlivú a presnú identifikáciu, možnosť pripojenia k rôznym zariadeniam a systémom, ako aj schopnosť pracovať v rôznych prostrediach a podmienkach. Ich úlohou je zabezpečiť efektívne a presné načítanie kódov pre optimalizáciu procesov identifikácie, sledovania a riadenia zásob.

Navíjače etikiet:

Navíjač etikiet je zariadenie, ktoré sa používa na navíjanie samolepiacich etikiet do kotúča po ich vytlačení. Toto zariadenie je veľmi užitočné v situáciách, kde je potrebné tlačiť veľké množstvo etikiet naraz, pretože umožňuje efektívnejšiu manipuláciu s etiketami a zvyšuje efektivitu, produktivitu a kvalitu výrobného procesu.

Dávkovač etikiet:

Je to zariadenie, ktoré odlepuje etikety z podkladového nosiča, aby ich operátor (ktorý pracuje aj v ochranných rukaviciach) ľahšie zozbieral a uľahčil si tak manuálne nanášanie etikety na výrobok. Dávkovače etikiet (podávače) sú vybavené senzorom, ktorý zaručuje výdaj ďalšej etikety po zozbieraní predchádzajúcej. Používajú sa v oblasti výroby, skladovania a logistiky, kancelárie a administratívy.

Ručné aplikátory etikiet:

Sú jednoduché zariadenia, ktoré sa používajú na manuálne aplikovanie predtlačených samolepiacich etikiet na rôzne povrchy, ako sú produkty, obaly, alebo iné materiály. Tieto aplikátory sú vhodné pre menšie prevádzky alebo situácie, kde nie je potrebné veľké množstvo etikiet a automatizované zariadenia by boli neekonomické. Základné vlastnosti zahrňujú jednoduché a rýchle použitie, nízke obstarávacie aj prevádzkové náklady, flexibilita použitia pre rôzne typy etikiet a povrchov.

Naše produkty a služby

Etikety

Ponúkame širokú paletu etikiet pre rôzne použitia . . .

RFiD

RFID etikety, označovanie paliet a identifikačné etikety . . .

Funkčné prvky

Obojstranné pásky, vodivé a tieniace pásky . . .

Termotransferové pásky

Termotransferové pásky ako sú živicové pásky, voskové pásky . . .

Tlačiarne a príslušenstvo

Rôzne typy tlačiarní na etikety a karty, čítačky kódov, dávkovače . . .

Servis

Zabezpečujeme odborný záručný a pozáručný servis . . .

Máte otázky? Radi ich zodpovieme